Wax Resin Ribon

Evet, termal transfer etiket baskı sektöründe büyükler ligine yükseldik! İhtiyaçlarınıza, yönelik baskı almanızı en ucuz şekilde ve direkt tedarikçiden almak varken neden daha fazla uğraş veresiniz? Jet Ribon Türkiye’ de ofisi bulunan global ribon kesicisidir. Kalite ve hizmetten daha fazlası artık Türkiye ‘de. Geniş ürün yelpazesi ile barkod sektöründe tüm müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Wax ribon dan resin ribon ve hot foil e kadar tüm ürünleri tek bir tedarikçiden alabileceksiniz.

jet ribon

jet ribon

Hadi biraz ribon tipleri ile başlayalım:
Bu malzemeye yapışık kalır ve böylece şerit bir kaplama eritilerek bir alt-tabaka üzerine bir termal transfer baskı baskı (örneğin, kağıt ya da başka bir malzeme gibi). Termal şeritler üç ana türü wax ribon, wax / resin ribon veya resin ribon ve neredeyse her zaman siyahtır. Mürekkep formüller ince poliester arka malzemesi bir tarafına kaplanır. Isı baskı kafasından uygulandığında, bu etiket veya etikete taşıyıcı ve çubuk mürekkep serbest hale getirir.

Termal transfer ribon (thermal transfer ribbon)
Bu üç mürekkep kategoriler orta sınıf sentetik veya (poliester gibi) parlak, sert filmlerde, baskı-ya kağıt temel ihtiyaçlarını karşılamak. Nedeniyle etiket ve etiket malzemelerinin geniş bir dizi için, yazıcıların geniş sayıda kullanılan ve uygulamaları sonsuz türleri hangi etiketlerin maruz kaldığı, şerit üreticileri her kategori içinde mürekkep formülleri geniş bir seçim geliştirdik. iyi uyumlu şerit ve etiket ortağı arasında oluşturulan bağ, diğer mürekkep teknolojileri çok daha üstün olabilir bu yana, en iyi baskı dayanıklılığı olsun. Sık sık ek bir maliyet husustur bir koruyucu film Jet Ribon ihtiyacını önleyebilirsiniz. Biz test edilmiş ve birlikte iyi çalışması için gösterilmiştir şerit / etiket kombinasyonu.

WAX RIBON kağıt etiketler (mat veya yarı parlak ya) üzerine baskı içindir. İşte etiketleri uzun yıllar yaşayabilir. Ancak, etiketler kuru tutulmalıdır, aşınan veya mum görüntüsünü eritecek / yağ bütün bunlar kimyasallara maruz kalmamalıdır.

WAX / RESIN RIBON çok düzgün kağıt veya kaplanmış kağıt etiketleri üzerinde ince bir görüntü üretmek (ya yarı parlak veya parlak). yazdırılan görüntü balmumu göre çok daha dayanıklı olduğunu, ama yine de sadece su veya nem ile temas arızi durabiliriz.

RESIN RIBONLAR plastik etiketler-polyester, polipropilen ve vinil üzerine yazdırmak için formüle edilmiştir. Mürekkep biraz etiketin plastik yüzey eriyen tasarlanmıştır. etiketin yüzeyine mürekkep geçirmez yapışma baskı son derece dayanıklı hale getirir. Reçine baskı ile plastik etiketler suda daldırma dayanabilir, tam güneş ışığı dışında hayatta kalacak, son derece çizilmeye dayanıklı ve (formül bağlı olarak) kimyasallara ve yağlara dirençli olabilir. Eğer zorlu kimyasal dirençli kimlik ya da yüksek sıcaklık PCB lehimleme-sonra süper dayanıklı reçine şerit olacak uygulama gibi berrak seçim meydan karşılamak için gerektiğinde.