TSC Kuşe, vellum ve termal etiket

TSC kuşe vellum termal etiket
tsc kuşe vellum termal etiketYatırım yapmak, insanların geleceğe daha güvenle bakmasını sağlamaktadır. Özellikle piyasaların karışık olduğu dönemlerde, değerini uzun vadede koruyacak yatırım araçlarına yönelmek mantıklı olacaktır. Ülkemizde çok popüler olan altın ve gümüş, mantıklı olan yatırım araçları arasında gösterilmektedir. Değerini koruyan değerli madenlerden olan altın ve gümüş, TSC kuşe vellum termal etiketler. TSC tarafından yapılan bu ticarette, altın fiyatlarını ve özelliklerini gösteren etiketler, ihtiyaç konusu olacaktır. Etiket sektöründe kullanılan TSC kuşe etiketi, pek çok farklı şekilde bulunmaktadır. Normal ürün etiketlerine göre çok farklı bir görünümü bulunan bu etiket çeşitleri, isteğe göre üretilmektedir.
Yapışkanlı veya yapışkansız olarak tercih edilen TSC kuşe etiketleri, altın ve gümüş malzemeler üzerine barkod ve diğer bilgileri sağlamaktadır. TSC kuşe etiketleri, TSC kuşeların kullanım alanlarına göre farklı renklerde üretilmektedir. Altın renkli TSC kuşe etiketi, genel olarak altın ürünlerinin sergilenmesinde ve etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Beyaz renkli etiketlerin kullanım alanı ise, TSC kuşe vellum termal etiketler farklılık gösterdiği gibi, genel olarak beyaz altın ve pırlanta ürünlerinin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Gümüş renkli TSC silvermat etiketi ise, gümüş ürünlerin etiketlenmesinde tercih edilmektedir. Bunların dışında, ürünleri sınıflandırmak için kullanılacak olan, kırmızı, sarı, mavi, yeşil gibi renklerden şeritlere sahip TSC kuşe vellum termal etiketler de bulunmaktadır. Farklı ürünlere ve ürün grubuna yönelik olarak üretilen bu etiketler, eltron ve zebra yazıcılarda kullanılmaya uygundur. Isıdan ve ışıktan etkilenmeyen bu etiketlerin kullanım ömürleri çok uzun olacaktır. Aynı zamanda, suya ve kimyasallara karşı da dayanıklı üretilen TSC yem etiketleri uzun süreli kullanım şekline göre oldukça ekonomik çözüm sunmaktadır. TSC eko termal etiket, isteğe bağlı olarak boyutlandırılabilmektedir. Küçük veya büyük etiketleri bulunduğu gibi, uç kısımları şeffaf olan TSC lamine termal etiket de mevcuttur. Uç kısımları şeffaf olan etiketler, daha estetik bir görünüme sahip olduğu için çokça tercih edilmektedir. Şeffaflığı yaratmak için kullanılan malzeme dolayısıyla, fiyat biraz daha üst noktalara çıkacaktır. Yapışkanlı olarak tercih edilen vellum etiket, özel bir malzemeden üretilmektedir. Bu etiketlerin kullanımı oldukça pratiktir. Yapışkanın özel malzemesi, kolay yapışma ve kolay çıkma özelliklerini sağlayacaktır.

Baskı yapmak isteyen insanların tercih ettiği TSC etiket fiyatları çok uygundur. Bu seçenekler arasında bulunan değerli madenlerin sınıflandırılmasını sağlayan TSC kuyumcu etiketi, ürünlerin özelliklerini belirtmektedir. kuyumcunun isteğine, malzemenin özelliklerine ve bunun gibi birkaç kritere bağlı olan etiket modelleri, çok kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Eltron ve zebra yazıcılar ile uyum gösteren TSC kuyumcu etiketleri, baskılı veya baskısız olarak da sunulmaktadır. Yapışkanlı olarak tercih edenlere özel olarak üretilen etiketlerin yanı sıra, yapışkansız etiketler de üretilmektedir. Ürünlerin özelliklerini ve sınıflarını belirtecek şekilde farklı olarak üretilen etiketler, uzun ömürlü kullanım sağlayacak özelliklere sahiptir. Altın, gümüş, pırlanta ve daha fazlası için üretilen TSC etiketleri, farklı boyutlarda kullanıma sunulmaktadır.