TSC TA200 Serisi Barkod Yazıcılar

tsc ta200 serisi barkod yazicilarTSC TA200 barkod yazıcılar düşük maliyetli masaüstü etiket yazıcıları için değer tanımını yeniden keşfediyor.TA200 fiyatı ucuz olabilir, ama görünüyor ve onun pahalı rekabet daha iyi bir performans sergiliyor.TA200 büyük kapasiteli 300 metre kurdele ve zarif tasarımı iç medya büyük rulo taşıma kapasitesine sahip iki dayanıklı dişli tahrikli motor bulunmaktadır.5 “Eğer etiket iç kapasitesi yeterli değildir, sadece harici bir medya yapı açma ekleyebilir ve TA200 kolayca 8.4 işleyebilir” pahalı endüstriyel etiket yazıcıları için tasarlanmış etiket dış çapı rulo.Baskı mekanizması ve TA200 kurdele işleyicisi bir modüler tasarımı ve kolay çıkarılır. Bunlar neredeyse sorunsuz birimleri standart bir iki yıl garanti bulunmaktadır. Bunu takmak sonra, “Bunun hakkında endişelenmenize gerek kalmadı.

TSC TA200 Serisi Kuzey Amerika , Güney Amerika, Avrupa ,Orta Doğu ve Afrika ( EMEA) bölgesindeki müşterilere TSC Auto ID Teknolojisi en son düşük maliyetli masaüstü etiket yazıcı satmaya başladı . Dayanıklı , kullanıcı – dostu yazıcılar ideal perakende , ofis , depo ve sağlık etiket geniş bir uygulama yelpazesi için uygundur .

İki model bir seçim
TA200 ( 203 dpi ) ve TA300 ( 300 dpi ) : TA200 serisi iki modeli bulunuyor. TA 200 4 saniyede inç ve sevkiyat etiketleri , uyum etiketleme ve perakende işaretleme dahil olmak üzere günlük uygulamalarda , geniş bir yelpazede için tasarlanmıştır yazdırır . Saniyede 3 inç hızlarda çalışırkenyüksek çözünürlüklü TA300 modeli , detaylı grafikler yanı sıra küçük yazı ve barkod yazdırmak için tasarlanmıştır . Her iki model de işletim 8 MB bellek ve FLASH bellek depolama 4 MB özelliği .

TA 200 serisi ‘ şık tasarımı 300 metre büyük kapasiteli kurdeleler ve medya büyük rulo taşıma kapasitesine sahip olan iki sağlam dişli tahrikli motor bulunmaktadır . 5 normalde daha pahalı endüstriyel etiket yazıcıları tarafından kullanılan OD etiket ruloları ” etiket iç kapasitesi 8.4 taşıma kapasitesine sahip harici ortam açma birimini ekleyerek genişletilmiş olabilir ” .tsc ta200 etiket yazici

Özelleştirilmiş uygulamalar için modüler tasarım
Modüler tasarımı TA200 printerBecause ,TA200 yazdırma mekanizması ve kurdele işleyicisiYazıcı konut dışında çalışabilir . ( Ayrı olarak sipariş edilebilir )baskı ve şerit modülü kolayca kiosk veya düşük maliyetli kullanım içinyazıcıdan çıkarılıp ” baskı ve uygulamak ” uygulamaları olabilir .

Düşük başlangıç ​​maliyeti , düşük kullanım ömrü maliyet, standart iki yıl garanti
TA200/TA300 , düşük bir başlangıç ​​fiyat teklifien düşük maliyetli malzemeleri kullanılabilir kullanır ve standart bir iki yıl garanti vermektedir. Tasarım deneyimi fazla 20 yıllıkzirvesi , bu neredeyse sorunsuz yazıcı son inşa edilmiştir . O takılı bir kez , bu konuda endişelenmenize gerek yok .

Temel Özellikler

8 MB SDRAM ve 4 MB Flash bellek ile 200 MHz 32 – bit RISC işlemci
İçten ölçeklenebilir True Type fontları
TPLE ve TPLZ dillerin firmware öykünme “kutu dışında ” TSPL – EZ ™
Çift motorlu dişli odaklı tasarım
1 ” çekirdek üzerinde 300 metre şerit besleme (kaplı yan çıkış )
5 ” OD dahili medya kaynağı. ( 8.4 desteklemek için isteğe bağlı harici medya sahibi ” 3 ” çekirdek OD etiket rulo )
İkinci baskı hızı 4 inç
Kiosk uygulamaları için baskı mekanizması
USB 2.0
Ücretsiz birlikte etiketleme yazılımı ve Windows sürücüleri
Sanayi-iyi 2 yıllık sınırlı garanti
uygulamalar

Üretim ve Depolama

Çalışma sürüyor
Ürün etiketler
talimat etiketler
ajans etiketler
sağlık

hasta Kimlik
eczane
numune Kimlik
paket postası

Nakliye / alıcı etiketleri
Küçük ofis / ev ofis

İşaretleme perakende

Fiyat etiketleri
raf etiketleri
Takı etiketleri